Nowości

Logistyka a jakość

Zapraszam Wszystkich o zapoznania się z moim artykułem "Kreowanie, budowanie pozycji lidera przez menagera" w czasopiśmie "Logistyka  a jakość"

więcej...

Opinie uczestników
A A A

Jeszcze raz chciałbym podziekować za szkolenie bo było naprawdę super, dało mi kilka cennych wskazówek w pracy i nietylko "testy" na żonie:))) .

AVON Operations Polska


 

Myślę że szkolenie na długo pozostanie w pamięci, przez najbliższy czas będzie tematem przewodnim przy przekazywaniu zmiany.
Serdecznie pozdrawiam

FerroxCube


 

 Szkolenie wywarło bardzo dobre wrażenie na uczestniczkach, tak od strony merytorycznej jak i organizacyjnej. Pozostaje czekać na wymierne owoce jakie przyniesie w ich codziennej pracy i rozwoju.

Fortatech Sp. z o.o.

 


 Jestem zadowolona z udziału w tym szkoleniu. Materiał przedstawiony w sposób jasny i zrozumiały. Ciekawa i praktyczna treść.

Berker Polska Sp, z o. o.

 


 Mnie osobiście bardzo się to szkolenie podobało. Treść, metoda i sposób w jakie było prowadzone. Nie było to takie oklepane że słucham i tyle tylko również uczestniczyłem w dyskusjach wyrażałem swoje zdanie. Jestem przekonany iż taka metoda lepiej trafia do człowieka i więcej pomaga zrozumieć by potem odpowiednio wykorzystać.

Arcelor Mittal

 


Szkolenie było przeprowadzone w formie warsztatowej, co umożliwiło przećwiczenie uczestnikom zaproponowanych przez trenera technik i narzędzi. Podczas zajęć trener bardzo aktywnie wspierał uczestników i w sposób bardzo taktowny sugerował swoją pomoc. Zadania i ćwiczenia były bardzo dobrze dobrane, gdyż wskazywały obszary w zakresie kompetencji, które wymagają poprawy oraz pokazywały jak to osiągnąć.

Trener równomiernie angażował wszystkich uczestników szkolenia do aktywnego uczestnictwa.

Znakomicie potrafił rozluźnić atmosferę i stosował interesujące przykłady praktyczne, które łatwo uczestnicy mogli odnieść do własnych doświadczeń.

Podobało mi się również to, że uczestnik szkolenia otrzymywał w materiałach coś w rodzaju „ściągawki” przydatnej w podtrzymywaniu pożądanych zachowań.

Wienerberger Cegielnie Lębork Sp. z o.o.

 


W mojej opinii szkolenie przeprowadzone umiejętnie i w sposób szalenie interesujący.

Duża wiedza trenera była widoczna na każdym etapie. Ogólnie rzecz ujmując „dobra robota”

SK Eurochem

 


Tomasz prowadził szkolenie dla naszej firmy z zakresu zarządzania zespołem produkcyjnym. Ogólna opinia uczestników jest taka, że szkolenie było przeprowadzone bardzo dobrze. Ze względu na czas nie wszystko można było poruszyć dogłębnie ponieważ tak naprawdę każdy moduł zasługuje na to żeby mu poświęcić co najmniej te 16h. Pozytywnym aspektem tego szkolenia było to, że poruszało najważniejsze aspekty pracy z ludźmi i pracy w zespole. Dzięki tej formie szkolenia można było zdiagnozować u siebie elementy nad którymi trzeba jeszcze popracować. Tomasz wytworzył bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu. Zapewne miał przygotowany plan ale nie bał się go zmieniać dzięki czemu odpowiadał na nasze dodatkowe zapytania, wstawiał nowe elementy które nie były przewidziane w szkoleniu (np. Mowa ciała). Fajny pomysł z nagrywaniem scenek odgrywanych przez uczestników ponieważ rzadko udaje nam się stanąć obok siebie i patrzeć na to jak się zachowujemy w różnego rodzaju sytuacjach.

VALASSIS

 

Szkolenia prowadzone konkretnie wg wymagań, miła atmosfera w trakcie treningów, człowiek z dużym poczuciem humoru. Byłam uczestniczką na 6 szkoleniach z Tomaszem, do tej pory wiele technik przekazanych na zajęciach stosuję w pracy jak i w życiu prywatnym.
Polecam współpracę.

EUROVIA

 

Cześć.Bardzo dziękuję za super szkolenie. Przy okazji przeczytałem Twój artykuł, który jeszcze bardziej spotęgował we mnie poczucie zmian w moim sposobie zarządzania podległym mi personelem. Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć to, co sobie założyłem w oparciu o Twoje opinie ( chociaż nie będzie to łatwe po powrocie do szarej rzeczywistości ).

Pozdrawiam i życzę dalszych kształcących wykładów.