Opinie

Tomasz Prejs – Dyr Operacyjny Stadler Polska

Tomasz Pachol to charyzmatyczna osobowosc i szkolenia z jego udzialem byly zawsze ciekawym doswiadczeniem. Ogromna wiedza i intuicja trenera w polaczeniu z szerokim doswiadczeniem praktycznym pozwalaja panu Tomkowi na szybka i trafna analize problemow, wskazanie rozwiazan oraz na ich umiejetne przekazanie kadrze zarzadzajacej. Zaangazowanie i chec zrozumienia specyfiki firmy czynia pana Tomasza Pachola jednym z najlepszych trenerow biznesu z jakim mialem okazje pracowac w czasie mojej kariery zawodowej.

 

Przemysław Walczakiewicz – Specjalista ds. optymalizacji produkcji

Charyzma, doświadczenie zawodowe i humor Tomka tworzą niezapomniany klimat szkolenia. Dodać należy, że każde szkolenie z nim niesie nowe doświadczenia dla uczestników. Tomek nie unika problemów poruszanych na spotkaniach, bazując na swoich doświadczeniach szybko i sprawnie przechodzi do tworzenia scenek z udziałem uczestników i pomaga zrozumieć istotę problemu, a co najważniejsze wskazać drogę dzięki której można go rozwiązać . Zawsze zostawia narzędzia i zadania do wykonania. Dzięki tym i wielu innym czynnikom Tomek i jego warsztat pozostawał na długów pamięci.

Agata Szymańska – Dyrektor Ds. Personalnych WUZETEM

Pan Tomasz Pachoł współpracował z WUZETEM w zakresie szkoleń dla Liderów Produkcji i Managementu. Program szkoleń został przygotowany profesjonalnie i stanowił kompleksową odpowiedź na potrzeby zgłoszone wcześniej do prowadzącego. O powodzeniu programu, z pewnością zadecydowały : rzetelna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie prowadzącego. Pan Tomasz Pachoł jako praktyk i szkoleniowiec wykazał się dużą otwartością na problemy uczestników szkolenia i reagował z największym zaangażowaniem na dodatkowe pytania i wątpliwości co do sposobu postępowania w procesie zarządzania, pojawiające się w trakcie szkolenia. Wysoka kultura osobista i profesjonalizm zostały zauważone i docenione przez naszych pracowników.

 

Następna strona »