Opinie

Anna Ligarzewska – Senior HR Manager BA Glass Poland

Rozwój osobisty managerów i pracowników powinien być ważny dla każdej firmy i organizacji. Tym bardziej cieszy mnie fakt, iż, mieliśmy możliwość otrzymania wsparcia w tym zakresie od trenera Tomasza Pachoła.

Pan Tomasz w ciągu 2018 roku przeprowadził w naszej firmie 5 szkolenia z zakresu rozwoju umiejętności miękkich dla łącznej liczby ponad 20 pracowników. W ciągu tych kilku spotkań z p. Pachołem pracownicy naszej firmy mieli okazję poznać tajniki między innymi budowania efektywnego zespołu, zarządzania konfliktem, zarządzania czasem pracy i stresem w życiu zawodowym.

Trener wykazał się profesjonalizmem oraz ogromną wiedzą z tematów, które prezentował. Rzeczowo i wyczerpująco przedstawiał wszystkie elementy szkoleń, wprowadził urozmaiconą formę, co znacznie podniosło poziom spotkań, prowadził bardzo interesujące dyskusje otwierające nam nowe spojrzenie na poszczególne problemy. Zdolności interpersonalne p.Tomasza Pachoła oraz jego umiejętności budowania relacji z uczestnikami sprawiły, że zajęcia przebiegały w życzliwej atmosferze i w duchu współpracy. Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili zarówno przekazywane treści jak i zakres szkoleń, ale też kompetencje i umiejętności dydaktyczne trenera.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę szkoleniową Tomasza Pachoła jako kompetentnego i odpowiedzialnego Partnera w zakresie organizacji oraz prowadzenia szkoleń dla pracowników.

Tomasz Prejs – Dyr Operacyjny Stadler Polska

Tomasz Pachol to charyzmatyczna osobowosc i szkolenia z jego udzialem byly zawsze ciekawym doswiadczeniem. Ogromna wiedza i intuicja trenera w polaczeniu z szerokim doswiadczeniem praktycznym pozwalaja panu Tomkowi na szybka i trafna analize problemow, wskazanie rozwiazan oraz na ich umiejetne przekazanie kadrze zarzadzajacej. Zaangazowanie i chec zrozumienia specyfiki firmy czynia pana Tomasza Pachola jednym z najlepszych trenerow biznesu z jakim mialem okazje pracowac w czasie mojej kariery zawodowej.

 

Przemysław Walczakiewicz – Specjalista ds. optymalizacji produkcji

Charyzma, doświadczenie zawodowe i humor Tomka tworzą niezapomniany klimat szkolenia. Dodać należy, że każde szkolenie z nim niesie nowe doświadczenia dla uczestników. Tomek nie unika problemów poruszanych na spotkaniach, bazując na swoich doświadczeniach szybko i sprawnie przechodzi do tworzenia scenek z udziałem uczestników i pomaga zrozumieć istotę problemu, a co najważniejsze wskazać drogę dzięki której można go rozwiązać . Zawsze zostawia narzędzia i zadania do wykonania. Dzięki tym i wielu innym czynnikom Tomek i jego warsztat pozostawał na długów pamięci.

Następna strona »